W KOKONIE MYŚLI

Utknęłam. Od jakiegoś czasu nie ma mnie tutaj, nic nie piszę, nie zaglądam. Blogowe półki lekko się zakurzyły. Opuściła mnie wena do tworzenia. W sumie chyba lepiej odciąć się na jakiś czas od wszystkiego, niż pisać farmazony o wszystkim i o niczym? Nie tylko ja uciekłam, wy także. Nie gniewam się, bo wiem, że puste miejsca po pewnym czasie robią się nudne i prędzej czy później zapomniane. Nie uciekłam na zawsze, można powiedzieć, że to separacja od blogowania. Hmm jest coś takiego w ogóle? :D


W kokonie myśli

W mojej głowie kłębią się myśli. O przeszłości, o przyszłości, o tym co może wydarzyć się jutro, za tydzień, za rok. Wrzesień to dla mnie fajny czas, fajny miesiąc. Zawsze był taki. Jednak w tym roku jest inaczej. Może zamyka się za mną jakiś etap w życiu, i trochę się tego boję? Dopadła mnie jakaś chandra. Wolę tak to sobie tłumaczyć. Jednak może to jakaś depresja, związania z przemijaniem? Za rok skończę 30 lat, kompletnie sobie tego nie wyobrażam! Mówię to szczerze. Nasze dzieciaki dorastają, a ja płaczę za każdym razem, kiedy oglądam zdjęcia jak oni byli jeszcze malutkimi noworodkami. Kompletnie się wtedy rozczulam. Czy tylko ja tak mam? Czy robię się za bardzo sentymentalna?

Co dalej?

Mam kilka planów, które chciałabym zrealizować na blogu. Jednak to nadal tylko plany, a realizacja czeka w długiej kolejce. Determinacjo wróć, potrzebuję Ciebie do działania! Znacie jakieś sposoby na pobudzenie się do działania? Chciałabym zrobić kolejne spotkanie blogerek, bo dawno nie byłam na takim zlocie i tęsknię za takimi spotkaniami. Chciałabym także podjąć współpracę z fajną stylistką, która pomoże mi uporządkować garderobę, dopasować ciuszki do mojego wyglądu. Bo to co mam w szafie, woła o pomstę do nieba :D Chociaż mam kilka perełek na fajne okazje.

Nie warto

Bliska mi osoba, powiedziała kiedyś, że nie warto rozdrapywać pewnych wydarzeń. Mam nadzieję, że wprowadzę to w czyn i jakoś mi to pomoże. Bo ostatnio mam samej siebie dosyć, a raczej tego co dzieje się w mojej głowie ;)

Życzę wam miłej niedzieli!


W KOKONIE MYŚLI

Prześlij komentarz

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes