NOWOŚCI W BIBLIOTECE MALUCHA - WYDAWNICTWO AMEET

Czytanie to dla mnie bardzo ważny element życia. Nie wiem, co mogłabym robić bez książek. Może grać na gitarze? Nie, wolę jednak czytać. Nie zawsze tak było, kiedyś nie lubiłam książek. Wszystko się zmieniło kiedy byłam w drugiej klasie podstawówki. Wtedy "połknęłam" książkowy haczyk i przepadłam. Tą moją miłość do książek, staram się przekazywać moim dzieciom. Myślę, że powoli mi się to udaje.
PO CZYM POZNAĆ DOBRĄ KSIĄŻKĘ?

Szczerze, to każdy poda inną odpowiedź. Dla niektórych będzie to piękna okładka, dla innych recenzje, albo ostatni rozdział czytany w ukryciu między półkami w bibliotece albo księgarni. Dla mnie tytuł i okładka ogarniają całą robotę.

KSIĄŻKI DLA DZIECI - JAKIE BYĆ POWINNY?

Osobiście lubię książki z ładnymi, kolorowymi ilustracjami. Z ciekawą historią i przekazem dla dziecka. Książki powinny czegoś nas uczyć. Jeśli będzie to książka na tyle ciekawa dla dziecka, aby po nią sięgało częściej niż tylko dwa razy - to dla rodzica również jest to ważny sygnał.

KSIĘŻNICZKI, POJAZDY, PLANETY

Dzisiaj książki są świetne. Kiedyś były inne, mniej kolorowe i nie było w nich naklejek. Dzisiaj książka może być także miarką wzrostu. Osobiście sięgamy po książki dla maluszków, takich jak Kubuś, i przedszkolaków takich jak Ania. Kuba jest na etapie fascynacji samochodami. Samochody muszą być w książce, na bluzce, najlepiej wszędzie. Brum, brum, pi pip...  Natomiast Ania lubi publikacje z księżniczkami, Lego, postaciami z bajek. Na nasze potrzeby odpowiada Wydawnictwo AMEET. Znajdziemy tam mnóstwo ciekawych publikacji, dopasowanych do wieku dziecka. Jeśli jeszcze nie znacie tego wydawnictwa, zajrzyjcie na stronę wydawnictwa. Może też je polubicie?

Poniżej krótka fotorelacja z naszych nowości bibliotecznych od Wydawnictwa AMEET.
8 komentarzy :

 1. Widzę kilka potencjalnych zakupów

  OdpowiedzUsuń
 2. Najważniejsze aby dzieciom się podobały :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój Synek uwielbia zabawę z naklejkami, więc książka pewnie u nas zagości :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę. Jestem pewna, że synkowi książki będą się podobały i spędzicie fajnie i kreatywnie czas razem :)

   Usuń
 4. Czy te książki można zakupić gdzieś stacjonarnie? Z góry dziękuję za odp. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agnieszko, widziałam publikacje tego wydawnictwa np. w Empiku :)

   Usuń

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes