NIEZBĘDNIK KIEROWCY - WARTO WALCZYĆ O SWOJE

Lubię swoją pracę, nawet kiedy stos dokumentów piętrzy się na moim biurku, głowa pęka od migreny i mam zły dzień. Praca w ubezpieczeniach jest fajna. Zapytasz dlaczego? Z prostego powodu - mogę pomagać ludziom w doborze ubezpieczenia. Takiego, który odpowiada na potrzeby danej osoby. Jednak są takie sytuacje, kiedy robi się nerwowo... Wtedy wiem, że czasami dobre słowo i wyjaśnienie wątpliwości klienta, działa cuda.WARTO WALCZYĆ O SWOJE - ODSZKODOWANIE W ROLI GŁÓWNEJ

Praca agenta ubezpieczeniowego to nie tylko obsługa klienta i wystawienie polisy. Są chwile, kiedy stajesz się też swego rodzaju psychologiem, doradcą ds. zgłaszania szkody albo studnią odpowiedzi na pytania dotyczące wypłaty odszkodowań po kolizji drogowej. Wypadki były, są i będą. Dlatego też, warto wiedzieć jakie kroki podjąć aby walczyć o swoje odszkodowanie.  Jeśli jednak nie wiesz, warto podejść do jakiegokolwiek agenta ubezpieczeniowego i rozwiać swoje wątpliwości a także poznać odpowiedzi od osób, które na co dzień tym się zajmują.


NIEZBĘDNIK KIEROWCY - WARTO WALCZYĆ O SWOJE


Wiem jednak, że niektórzy wolą przeczytać kolejny raz nieaktualny artykuł w internecie, aby móc szerzyć go wśród swoich znajomych, tym samym narażając ich na wysokie ciśnienie i niepotrzebne nerwy. Osobiście, nie lubię takich "wszechwiedzących" osób. Bo bardziej szkodzą niż pomagają.

NIEZBĘDNIK KIEROWCY

Postanowiłam reaktywować wpisy z cyklu "Niezbędnik kierowcy", mam nadzieję, że mi w tym pomożesz. Chciałabym poznać wasze pytania odnoście ubezpieczeń komunikacyjnych, co chcielibyście wiedzieć, co wam przeszkadza, a co wam się być może spodobało? Zebrałabym je w całość, i w kolejnym wpisie odpowiedziałabym na wasze pytania. Piszcie na maila kobiecamama@op.pl albo zostawcie pod tym postem komentarz! Będzie mi bardzo miło!

Prześlij komentarz

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes