BLOGOWA HIBERNACJA ZAKOŃCZONA!

Przez kilka ostatnich miesięcy mało pisałam. Nie będę się tłumaczyła dlaczego. Powiem jedynie, że Ciebie przepraszam. Powiem też, że blogowa hibernacja właśnie się zakończyła! Mam nadzieję, że będziesz tutaj nadal ze mną. Bo ten rok przyniesie pewne zmiany, ale o tym dowiesz się we właściwym czasie!

BLOGOWA HIBERNACJA ZAKOŃCZONA

Ostatnie miesiące dały mi dużo do myślenia. Kiedy wracałam z pracy, marzyłam o łóżku. Serio. Marzyłam o ciszy, ciemności i ciepłej kołdrze. Jednak będąc mamą, takie zachcianki to wiecie, chyba dopiero na emeryturze! Na blogu było cicho, jednak starałam się być aktywna na Instagramie albo na facebooku.

Dużo myślałam o tym moim blogowaniu. Czy jest sens dalej publikować treści w internecie. Ale mimo, że ostatnio nic tutaj się nie działo, czytelnicy do mnie zaglądali, czasem zapytali w mailu co u nas słychać - więc postanowiłam dać sobie jeszcze szansę.

Nie obędzie się bez zmian. Nowy Rok to nowe plany związane nie tylko z blogiem. Ściskajcie kciuki za ich realizację, i jak nie będzie mi się chciało - zwyczajnie kopnijcie mnie w tyłek i zmuście mnie do tego! Będę wam za to bardzo wdzięczna.

ZMIANY

Co chcę zmienić? Może szatę graficzną, co o tym myślicie? Będzie tu więcej życiowych spraw, nie tylko tych parentingowych. Bo każda matka musi mieć czas dla siebie! Więc będzie więcej książek, kosmetyków (ten świat dopiero odkrywam) ale także porad z życia wziętych (co zrobić kiedy cieknie kran, albo co musisz mieć zimą w swoim aucie).

Nie będzie szaro i ponuro. W tym roku stawiam na kolor! Czerwoną torebkę już mam!

BLOGOWA HIBERNACJA ZAKOŃCZONA!


2 komentarze :

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes