Kiedy nie ma miedzi...

To się na tyłku siedzi! Stare przysłowie, ale prawdę powie... Ale rym! Może zacznę pisać wierszem? Kiedyś wiersze pisałam, więc mogłoby mi się to udać. Ale nie o wierszach dzisiaj będzie. Dzisiaj użyczam swojego bloga firmie, która zajmuje się dotacjami na projekty badawcze.


MASZ PLAN ALE NIE MASZ BUDŻETU?

Jeśli chcesz założyć laboratorium, zakupić dodatkowy sprzęt do swojego przedsiębiorstwa albo masz pomysł na nowy, innowacyjny produkt, i chcesz zebrać potrzebny budżet na rozwój firmy to jak najszybciej powinieneś pomyśleć o dotacji na rozwój swojego przedsiębiorstwa. Jeśli nie masz pojęcia jak się do tego zabrać, warto zlecić załatwianie takich spraw profesjonalistom, którzy się tym na co dzień zajmują. Dotacja na projekt badawczy to idealne rozwiązanie również dla młodych naukowców. Którzy na starcie nie mają większego budżetu i często pracują dla kogoś.


WARTO SIĘ ROZWIJAĆ

Naukowcy są naszą przyszłością, dlatego moim zdaniem, jeśli jest taka możliwość uzyskania dotacji z funduszy europejskich na wprowadzenie nowego produktu, to warto z tego korzystać. Jeśli nie znamy się na tym, możemy to powierzyć specjalistom, którzy wiedzą jak to załatwić.
Warto się rozwijać, żeby zmienić swoją przyszłość na lepsze. Mówię tu o takim pozytywnym rozwoju, który zmienia na lepsze nasze życie.

Kiedy nie ma miedzi...


CHCIAŁAM BYĆ ARCHEOLOGIEM...

Pamiętam jak kilka lat temu, kiedy uczyłam się geografii i byłam na wycieczce w muzeum, w którym podziwialiśmy szkielety dinozaurów - z opowieści Pani przewodnik najbardziej zainteresowało mnie to w jaki sposób opowiadała o swojej pracy. Była przede wszystkim archeologiem, brała udział w wielu odkryciach i badaniach naukowych. Pomyślałam wtedy, że archeolog to ma bardzo ciekawą pracę. No bo kto za czasów szkolnych nie lubił bawić się w piasku i błocie? Albo wykopywać różnych skarbów? Nie ważne, że to były tylko kamienie albo odłamki szkła! Dla dziecka to ogromne skarby! Dzisiaj archeologiem jestem tylko w piaskownicy, kiedy bawię się z dziećmi i wykopuję skarby w postaci kolorowych foremek do piasku i innych ukrytych zabawek! Radość bezcenna nawet jak się ma tyle lat!

A Ty, kim chciałaś/chciałeś być, kiedy byłaś/byłeś dzieckiem?

Prześlij komentarz

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes