IDEALNA ZABAWKA DLA KAŻDEGO DZIECKA - KLOCKI BLOCKI

Jeżeli nie wiesz, co kupić dziecku na prezent urodzinowy - kup klocki. Od jakiegoś czasu na parapecie w pokoju naszych maluchów mamy galerię klocków, którą stworzyła Ania. Lubię podglądać córkę jak bawi się klockami i rozmawia sama ze sobą, raz po raz zmieniając się w inną postać. Jak byłam mała tak samo robiłam, kiedy siostra nie mogła się ze mną bawić...


KLOCKOWA GALERIA JUŻ OTWARTA

W klockowej galerii, ostatnio na topie są bardzo fajne KLOCKI-BLOCKI. Kiedy przywiozłam klocki do domu, Anka skakała z radości! Bo klocki uwielbia, ostatnio powiedziała, że lubi wszystkie klocki. Chociaż podobno najbardziej lubi te, które umieściła w swojej galerii na parapecie.

KLOCKI-BLOCKI IDEALNY KOMPAN DLA KAŻDEJ ZABAWY

Klocki- Blocki to klocki konstrukcyjne, które pobudzają wyobraźnię dziecka i powodują, że nawet najgorszy dzień i humor znikają w mig.
Klocki mają kolorowe opakowania, są dobrze wykonane, łatwo się z nich robi różne konstrukcje, które można łączyć z innymi klockami. Tak na prawdę, potrzebny jest czas i nasza wyobraźnia aby stworzyć z nich piękną budowlę. Zresztą zobaczcie sami co nam udało się z nich zbudować! Miałyśmy przy tym niezłą zabawę i mnóstwo śmiechu, zwłaszcza kiedy Kuba próbował dobrać się do naszych budowli i z uśmieszkiem na twarzy chciał je zepsuć!

LALILANDIA, SAMOLOTY CZY MOŻE ROBOTY BUDOWLANE?

Blocki mają w swojej ofercie ciekawe zestawy, dedykowane dla dzieci 3+ oraz 6+, zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców.
Lalilandia to świat dziewczynek, w którym znajdziecie takie zestawy jak: latarnię morską, willę na plaży czy wycieczkę hydroplanem.
Dla chłopców znajdziecie takie serie jak: samoloty, misja Mars czy my city. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.

W naszym domu znajduje się zestaw - zabawa na basenie, który składa się z 302 elementów!
Oto jak się prezentuje nasz zestaw.
Prześlij komentarz

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes