O MAPIE, KTÓRĄ MOŻNA ZDRAPYWAĆ!


Podróżowanie ma chyba więcej zalet niż wad. Ja lubię podróże, ale chyba bardziej te mniejsze, gdzieś w pobliskie rejony. Bo nie lubię zbyt długiej jazdy pociągiem czy samochodem. Chociaż jeśli cel podróży jest piękny, to zniosę wszystko - nawet sześciogodzinny postój na dworcu PKP!


MAPA INNA NIŻ WSZYSTKIE


O rodzajach map, nie będę wam opowiadała. Dzisiaj przychodzę do was z jedną. Mapką, którą można ZDRAPYWAĆ. Mówię tu o MAPCE ZDRAPCE. Do czasu spotkania blogerek na Mazurach, nawet nie wiedziałam, że takie mapki istnieją! Z pośród całej oferty, wybrałyśmy z Anią mapkę Polski. Możemy zdrapywać na niej kolejne zakątki naszego kraju, które już widziałyśmy.
Na pierwszy rzut poszedł Grodzisk Mazowiecki - nasze piękne miasto na Mazowszu!

MAPKA ZDRAPKA

Modelka dzisiaj nie była chętna do zdjęć, więc udało mi się zrobić na szybko tylko takie. Za jakość bardzo przepraszamy ;)
Drugą, taką samą mapkę zdrapkę, w sierpniu podarowałyśmy naszemu siostrzeńcowi na piąte urodziny :)

MAPKA ZDRAPKA


Mapka zdrapka ma wymiary 60x40cm, zapakowana jest w kolorową tubę i zrobiona z papieru laminowanego. Na stronie możemy zaopatrzyć się od razu w pasującą do tych wymiarów ramkę, żeby powiesić naszą mapkę na ścianie. Nasza mapka na razie jest jeszcze w tubie, ale niebawem będzie wisiała na ścianie w pokoju naszych dzieci.
Jak tylko zawiśnie, pokażemy jak się prezentuje w naszym pokoju :)

MAPKA DO ZDRAPYWANIA

MAPA POLSKI


Jeśli wy także lubicie podróżować, fajnym pomysłem będzie mieć w swoim domu taką zdrapkę. Mali odkrywcy przygód chętnie pomogą wam ją zdrapać!

W tubie znajduje się mapka, zestaw naklejek i zestaw do zdrapywania.

W ofercie producenta, znajdują się także miarki wzrostu. My wybrałyśmy sobie kosmiczną przygodę. Jednak miarka na razie leży w pudełku, czeka na zawieszenie na ścianie, jak tylko kupimy nowe łóżka dla dzieciaków i zwiększymy ilość wolnego miejsca w pokoju i na jednej ścianie. Bo do tej miarki dołączone są planety, które można przy niej naklejać, tak aby stworzyć kosmiczne miejsce do mierzenia wzrostu! Miarka ma wymiary 90x5 cm, wykonana jest z plastiku, i co najfajniejsze po zmierzeniu wzrostu możecie zdrapać cyfrę, i na karteczce obok przykleić datę pomiaru!

Nam bardzo spodobał się ten kosmos :) Zresztą zobaczcie jak się prezentuje ( w wersji podłogowej!).1 komentarz :

  1. Zawsze marzyłam o takiej mapie, jednak za mało podróżuję :(

    OdpowiedzUsuń

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes