Niezwykłe przygody w klubie Horse Club - recenzja

W minioną niedzielę wybrałyśmy się z Anią po raz pierwszy do cyrku. Ania podczas krótkiej przerwy miała okazję pojeździć na kucyku. Nie powiem, było to jej marzenie. Zawsze kiedy jeździmy do moich rodziców, po drodze mijamy stadninę koni i podziwiamy kucyki. Nawet jednemu z nich daliśmy imię. Dzisiaj mamy dla większych czytelników, którzy tak jak Ania lubią koniki i kucyki recenzję dwóch książek Wydawnictwa AMEET. Zapraszamy do lektury.


HORSE CLUB - WIELKI SEKRET 


Horse Club to seria czterech książek, które opowiadają o przygodach czterech przyjaciółek - Hannah, Sofii, Lisy i Sarah. Dziewczyny bardzo kochają konie, dlatego założyły Horse Club. 

Sofia jeździ na swojej andaluzyjskiej klaczy Blossom, gniady koń Cayenne należy do Hannah. Mystery to kasztanowa klacz na której galopuje Sarah, natomiast Storm to kary wałach rasy hanowerskiej, którym jeździ Lisa.

Oczywiście ich przygody w klubie to także wielki sekret - jaki? O tym możecie poczytać sami. Ja nie mogę wszystkiego wam zdradzić - powiem wam jedno, czytając Ani tą książkę, odpowiadałam na mnóstwo pytań naszej pięciolatki. Dlatego warto zagłębić się w przygody przyjaciółek i poznać ten tajemniczy sekret.

HORSE CLUB WYDAWNICTWO AMEETHORSE CLUB - NIEZWYKŁA WIĘŹ 


Kiedy ma się przyjaciela, możemy polegać na nim zawsze. Wtedy pojawia się między przyjaciółmi niezwykła więź, którą ciężko rozerwać. Hannah, Lisa, Sofia oraz Sarah, także są taką więzią połączone. Łączy ich także sekretna kryjówka klubu Horse Club, która ukryta jest na skraju lasy Peppertree. Wiecie, że ich kryjówka mieści się w staroświeckim wozie? Dziewczyny bardzo ładnie go urządziły, ale więcej nie mogę wam zdradzić. Wszystko przeczytacie w drugiej części serii o przygodach dziewczyn z Horse Clubu!


\HORSE CLUB RECENZJA


Obie książki znajdziecie na stronie Wydawnictwa AMEET - tutaj.

Dajcie znać, czy was także zaciekawiły przygody przyjaciółek z Horse Clubu!


*wpis powstał przy współpracy z Wydawnictwem AMEET.Prześlij komentarz

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes