WAKACYJNY RELAKS Z NAUKĄ JĘZYKÓW W TLE!

Wakacje to czas odpoczynku od przedszkola czy szkoły. Jednak co zrobić, aby dzieci nie porzucały na całe wakacje swoich dodatkowych zajęć? Wraz ze szkołą językową Baby English Center mamy dla was pewien pomysł.

DYŻUR WAKACYJNY

Jeżeli twoje dziecko uczęszcza jeszcze do przedszkola albo żłobka, warto przed końcem roku szkolnego dowiedzieć się, czy placówka organizuje tzw. dyżur wakacyjny. Warto też dowiedzieć się, czy podczas dyżuru będą odbywały się zajęcia dodatkowe (typu taniec czy angielski) na które uczęszcza wasze. Kolejnym wartym waszej uwagi rozwiązaniem na wakacyjne dni, mogą być półkolonie językowe dla dzieci.

http://babyenglishcenter.pl/polkolonie/wakacje-polkolonie/


LETNIE PÓŁKOLONIE JĘZYKOWE DLA DZIECI

Półkolonie to nie tylko nauka języka, to także zabawy na świeżym powietrzu, warsztaty kreatywne czy wycieczki. Wszystko dopasowane do wieku i możliwości dziecka. Bardzo fajną ofertę takich półkolonii posiada szkoła językowa Baby English Center, która mieści się w Łodzi. Każdy rodzic wie, zapewne z doświadczenia jak trudno czasami skupić uwagę dziecka na nauce. Ale kto powiedział, że nauka angielskiego musi być nudna? Trudna może tak, ale z pomocą ciekawych rozwiązań jakie oferuje ta szkoła, nauka na pewno będzie przyjemniejsza!

Co powiecie na letnie półkolonie na których dużo się dzieje? Do atrakcji należą między innymi:

- wycieczki do ciekawych miejsc
- zajęcia kreatywne z tworzenia mydełek czy lizaków
- zabawy na sali zabaw,w kręgielni i wiele innych atrakcji

W szkole dzieci uczą się języka angielskiego metodą Genki English, która rekomendowana jest przez Harvard University. Baby English Center to jedyna szkoła w Łodzi, która jest licencjobiorcą tej metody, a także jedyną szkołą na świecie, która ma status EXPERT do wykonywania tej metody.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o szkole i półkoloniach, zapraszam na stronę Baby English Center.
Jeśli nie zdążycie z zapisem na letnie to może warto pomyśleć o zimowych półkoloniach? One także są w ofercie szkoły!

Prześlij komentarz

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes