SEE BLOGGERS 2018 - MÓJ PIERWSZY RAZ!


Kilka tygodni temu wybrałam się w podróż do Łodzi! Nie łodzią, bo ta cumuje na Wiśle w okolicy Płocka, ale samochodem. To też się liczy! Pojechałam lekko spanikowana a jednocześnie podniecona. Dlaczego?


MÓJ PIERWSZY RAZ!

Można by rzec, że to był mój pierwszy raz na tak dużym a właściwie największym wydarzeniu dla twórców internetowych.  Ponad 2000 influencerów zrobiło na mnie wrażenie. Dotychczas pojawiałam się na bardziej kameralnych spotkaniach dla blogerów. Sama też takie kameralne organizuję. Ten pierwszy raz był fantastyczny, z fajnymi ludźmi, świetną muzyką i dobrym humorem! Lampki wina nie odmówiłam, niestety po weekendowym balowaniu, w poniedziałek przyszła migrena! Jednak silny ból głowy nie zabrał mi wspaniałych wspomnień! A to jest najważniejsze.

EC1 ŁÓDŹJAK SIĘ ZGUBIĆ W EC1

See Bloggers 2018 w tym roku odbyło się w Łodzi w dniach 23-24 czerwca. Dla osób, które nie śledzą tego wydarzenia powiem, że poprzednie edycje były nad morzem! Tak, ja też trochę żałuję, że ta edycja nie była nad morzem. Ale z drugiej strony do Łodzi mam bliżej.

Tegoroczna edycja See Bloggers odbyła się w EC1 - budynku dawnej elektrowni łódzkiej. Budynek ogromny! Oczywiście na samym początku musiałam się zgubić. Ale z pomocą innych uczestników i wolontariusza udało nam się wejść dobrymi drzwiami na warsztat. Sama pewnie bym tego nie ogarnęła i miała więcej czasu na spotkania z innymi uczestnikami. Ale nie żałuję, że byłam na warsztatach. Pamięć swoją odkurzyłam, dzięki temu na blogu niebawem będzie kilka zmian.

Foto by Piotr Żagiell Photography

Piotr Żagiell PhotographyHASHTAGI, WARSZTATY I NOSOWSKA

Instagram polubiłam, mam nadzieję, że niedługo to zacznie działać także w drugą stronę! Nad jakością zdjęć pracuję, kulawo bo kulawo ale idzie! Tego się trzymam ;)

Ale tych hashtagów to nie ogarniałam. Serio. Jednak jak to mówią, trzeba brać przykład z konkurencji. Z dnia na dzień staram się aby tych # było coraz więcej pod zdjęciem. Tak aby ktoś nowy mógł mnie, jak to mówili na SB "odkryć". Ale nie o hashtagach, przejdźmy do konkretów!

Konkret był ekstra! Uwieńczeniem tego wydarzenia była GALA #HASHTAGI ROKU  oraz koncert Nosowskiej!
Gala była piękna z pięknymi ludźmi. Cieszę się, że kupiłam sobie nową kieckę, może nie odbiegałam pierwszy raz od innych, którzy na modzie się znają! Gratuluję wszystkim twórcom, którzy stanęli na podium i odebrali swoje nagrody - jak najbardziej zasłużenie!
Po wręczeniu nagród był czas na piękny koncert na żywo Nosowskiej! Jaram się nim do dzisiaj! Wspomnienia i zdjęcia zachowam na zawsze!
PODZIĘKOWANIA DLA ANI I JAKUBA

Aniu i Jakubie - dziękuję wam za zarwane noce, za stres (bo pewnie i tak był), za całą organizację tegorocznej edycji See Bloggers i za możliwość spędzenia tego weekendu z wami! Na pewno wiecie, że robicie dobrą robotę - moja prośba - nie przestawajcie! Bo chętnie się z wami spotkam za rok!

Kto był na SB 2018? Możecie napisać swoje odczucia o ile nie dotarłam do waszych relacji, za co bardzo przepraszam!Prześlij komentarz

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes