DZIEŃ MATKI SPĘDZIŁAM W ŁODZI. O TARGACH BABYTIME SŁÓW KILKA!


Od pięciu lat 26 maja to dla mnie podwójnie szczególny dzień, bo sama jestem mamą. W tym roku dzień matki spędziliśmy na targach dziecięcych BabyTime w Łodzi! Czy było fajnie?


TARGI BABYTIME W ŁODZI


W tym roku dzień matki spędziłam z córką i mężem w Łodzi. Wybraliśmy się na targi BabyTime, które po raz pierwszy organizowane były w Łodzi. Podczas targów odbyło się także spotkanie blogerek w którym miałam przyjemność uczestniczyć z kilkoma innymi blogerkami.


targi babytime


POKAZ MODY 

Podczas targów odbywał się pokaz mody kobiecej i dziecięcej, takich marek jak: MONELLO, IZZIE, SGM kids, VAGABONDA, DOCTOR NAP. Brały w nim udział chętne dzieci i mamy. Po minach niektórych dzieci, widać było że to im się bardzo podobało!

pokaz mody kobiecej babytime

pokaz mody dziecięcej babytime


ZWIEDZANIE STOISK WYSTAWCÓW


BabyTime to nie tylko pokaz mody ale przede wszystkim możliwość zapoznania się z asortymentem wspaniałych wystawców, którzy kochają dzieci i to z myślą o nich tworzą swoją działalność. Dzięki tym targom poznaliśmy z mężem kilka bardzo fajnych firm i produktów.

Mnie oczarowały drewniane mebelki - oczami wyobraźni widziałam taki mały domek, stoliki, krzesełka i łóżka w nim ;) Może kiedyś skompletuję cały taki domek - tylko nie wiem czy byłby dla córki czy dla mnie!

Ania z pośród wszystkich stoisk, upodobała sobie duże klocki na stoisku którymi lubiła się bawić.

Tacie spodobało się jedno auto, które chciałby kiedyś przetestować. Niektóre zabawki także ;)

Targi były fajnie przygotowane pod względem technicznym dla rodziców i dzieci - szerokie przejścia, dużo miejsca pomiędzy wystawcami, były przewijaki w toaletach a także namiot do karmienia maluszków!

CZAS NA POGADUCHY 

Po pokazie mody, miałyśmy czas na edukację. Odwiedziłyśmy stoisko FIT AQUA które przygotowało dla nas małą niespodziankę. Mianowicie jedna z nas miała szansę na wygranie filtra prysznicowego - szczęście dopisało Sylwii (zadbana-mama).

FITAQUA NA TARGACH BABYTIME


Następnie Wiola (mama-bloguje) poprowadziła z nami dyskusję o tym, jak organizujemy sobie czas na prowadzenie domu, pracę zawodową, macierzyństwo i blogowanie. Dowiedziałam się kilku ciekawych wskazówek od dziewczyn. Było to bardzo miłe i kameralne spotkanie. Takie lubię chyba najbardziej.

MAMA BLOGUJE


Miłą niespodzianką były upominki od sponsorów, za co dziękujemy.

Nasze dzieci od marki Monello otrzymały piękne koszulki.

ubranka monello babytime


Kosmetyki AA - tym razem rozpieszczone zostały nasze dzieci kosmetykami z nowej linii I love you Baby.
kosmetyki aa babytime

Revitacell - otrzymałam krem na dzień i na noc. Jestem ciekawa działania tych kosmetyków.

krem revitacell babytime


UNIA - firma, która produkuje kremy ALANTAN. Dostaliśmy zestaw kremów i balsam do ciała.

kremy alantan babytime

Zdrowe słodycze- sklep, który przekazał chyba najsłodszą paczkę ze wszystkich ;) Nawet tata coś dla siebie znalazł!

zdrowe słodycze sklep


Superpharm - to zarówno drogeria, perfumeria i apteka. Na pewno ją znasz. W paczce znalazły się próbki i pełnowartościowe produkty. Krem Iwostin skradł moje serce! Idealnie dogaduje się z moją twarzą.

superpharm


Bardzo dziękuję Paulinie z bloga https://www.ladymami.pl/ za udostępnienie zdjęć.

W tym roku dzień matki spędziłam nietypowo, w gronie innych mam, na fajnych targach. Ten dzień był bardzo fajnie spędzony! Mam nadzieję, że w przyszłym roku też będziemy na targach BabyTime.

Jak Tobie minął tegoroczny dzień matki?

Prześlij komentarz

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes