DODATKI DO DOMU O KTÓRYCH WARTO PAMIĘTAĆ


W domu spędzamy bardzo dużo czasu - tu mieszkamy, śpimy, urządzamy przyjęcia albo najzwyczajniej odpoczywamy. Co zrobić aby ten nasz prywatny "kawałek podłogi" upiększyć?Mam dla was kilka propozycji!

ŚWIECE LEDOWE KOBIECA MAMA


1. Aby było wieczorami romantycznie (kiedy dzieci już śpią :D) o nastrój zadbają świece. Mogą być białe, niebieskie, różowe - jednym słowem w waszym ulubionym kolorze albo takim, który pasuje do pozostałych dodatków w domu. U nas prym wiodą ostatnio świece ledowe! Dobry patent kiedy po domu brykają bardzo ciekawe dzieciaki - mam pewność, że taka świeca nie poparzy dziecka woskiem.

KWIAT W DONICY KOBIECA MAMA2. Dla posiadaczy balkonów, tarasów albo ogrodu - idealnym dodatkiem będą kwiaty! Jak już mamy kwiaty to potrzebujemy doniczek. Jeżeli masz balkon albo taras, na pewno znajdziesz dla siebie odpowiednie donice balkonowe. My co prawda nie mamy balkonu, ale przed wejściem zawiesiłam małą namiastkę tego, co chciałabym mieć na balkonie.

KOTWICA NA PODUSZCE KOBIECA MAMA


3. Świece + kwiaty = poduszki! Bez poduszek nie ma odpoczynku, prawda? Poduszki są obowiązkowym dodatkiem każdego łóżka i salonu. Ja mam dużo poduszek, lubię często zmieniać poszewki. Teraz moim motywem są kotwice- wszak mamy już lato, a ja bardzo lubię nadmorskie klimaty.


OBRAZ NA PŁÓTNIE KOBIECA MAMA

4. Fajną dekoracją w domu mogą okazać się fotografie, grafiki czy obrazy. U nas zdecydowanie najwięcej na ścianie jest zdjęć. Planuję zmianę ramek na jednakowe, tak aby w każdym pokoju ramki były takie same. Bo te różnice w ramkach i ich kolorach, zaczynają mnie denerwować.

Takich fajnych gadżetów do naszego domu i ogrodu jest mnóstwo. Warto jednak pamiętać żeby z nimi nie przesadzić, bo zamiast ozdobić nasze wnętrze domu to je oszpecimy. Tego byśmy nie chcieli, prawda? Czasami mniej znaczy lepiej!

Macie swoje ulubione dodatki do domu? Pochwalcie się nimi w komentarzu. Będzie mi bardzo miło!


Pozdrawiam was.
Prześlij komentarz

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes