NASZE KALENDARIUM - BABYTIME, SEE BLOGGERS I COŚ JESZCZE


Maj... i wszystko jasne! W maju jest pięknie. Pięknie pachną bzy i inne kwiaty. Chociaż dla alergików ten czas może być trudny. Dla mnie maj to wspomnienie matury, pierwszych randek i początek rowerowych wycieczek. W tym roku maj będzie bardzo aktywny! Sprawdźcie gdzie można nas spotkać i co przygotowałam mężowi na urodziny.

NASZE KALENDARIUM - BABYTIME, SEE BLOGGERS I COŚ JESZCZE

40 LAT MINĘŁO JAK JEDEN DZIEŃ

Na 40te urodziny jednym z prezentów jakie dostał mój mąż był voucher na jazdę Monster Truckiem!  Co prawda jazdę można wykorzystać o każdej porze roku, ale czekaliśmy na słoneczną pogodę, dlatego "prezent" zostanie wykorzystany 12 maja! 

W tym roku Dzień Matki będziemy świętować na targach Baby Time w Łodzi! Targi odbywają się w dniach 26-27 maja.  Zapraszamy was do przybycia na targi - dla facetów też będą atrakcje, więc na pewno nie będą się nudzili. 


NASZE KALENDARIUM - BABYTIME, SEE BLOGGERS I COŚ JESZCZE

WSZYSTKIE RYBKI PŁYNĄ DO ŁODZI

Ja też, ja też tam będę! 23 i 24 czerwca spora część blogosfery przybędzie do Łodzi na festiwal See Bloggers! Będę tam po raz pierwszy, ale coś tak czuję, że nie będę się tam nudziła. Organizatorzy codziennie dorzucają świeże informacje o kolejnych prelegentach. Po prostu bajka! Jeśli ty też tam będziesz, daj znać w komentarzu! 


NASZE KALENDARIUM - BABYTIME, SEE BLOGGERS I COŚ JESZCZE

LIPIEC, MAZURY I JA...

W lipcu, dokładnie w dniach 2-4 lipca wraz z kilkoma blogerkami wyruszamy do pięknego miejsca - Folwarku Łuknajno na spotkanie blogerek Blogowe Love. Przyznam szczerze, że już się doczekać nie mogę! 


To tylko jedne z ważniejszych atrakcji nadchodzących miesięcy! Mam nadzieję, że wszystkie plany zrealizuję bez przeszkód.

2 komentarze :

  1. Cudownej zabawy i wielu niezapomnianych przeżyć ! <3
    Czekam z niecierpliwością na wszystkie relacje.

    OdpowiedzUsuń

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes