JAK ZBUDOWAĆ DOM MARZEŃ?


Jako córka murarza doskonale wiem, że budowa domu to nie lada wyzwanie. Te wszystkie pozwolenia, plany, nadzory, wybór pustaków, okien... Znajome? Budujesz dom i masz już tego dosyć? Może zamiast budować lepiej kupić?Gdybym wygrała w toto lotka (jakoś ostatnio nie mam szczęścia) moim pierwszym marzeniem, który bym zrealizowała byłby większy dom. Może nawet zmieniłabym miasto na inne. Hmm może Toruń? Albo Kraków? Serce moje zawsze jest nad morzem, ale co powiecie na dom w Rudzie Śląskiej? Ślązacy są fajni, przynajmniej ci, których poznałam.

Kiedy pracowałam w nieruchomościach, lubiłam przeglądać strony deweloperów z innych miast. Wiecie - co budują, czy ładniejsze niż "nasze", co proponują mieszkańcom, jakie udogodnienia, jakie lokalizacje itp. Tak mi zostało do dzisiaj. Czemu zerkam na takie domy? Dla inspiracji! Po to, abym wiedziała jaki dom postawić albo kupić jeśli szczęście się do mnie szerzej uśmiechnie :)

Domy na sprzedaż w Rudzie Śląskiej to właśnie taka propozycja, która mi się spodobała. Są parterowe (zero schodów do pokonywania na starość), energooszczędne, ładne (duże okna w salonie!), a że sąsiedzi za ścianą to tym lepiej!

Zresztą zobaczcie sami jak te domki się prezentują.

JAK ZBUDOWAĆ DOM MARZEŃ?
źródło: osiedlesielanka.pl

JAK ZBUDOWAĆ DOM MARZEŃ?
źródło: osiedlesielanka.pl


Dom marzeń możemy zbudować albo kupić. Ale żeby taki dom funkcjonował potrzebujemy dorzucić do mebli, okien i kostki na podwórku - miłości, wsparcia i pragnienia aby w takim domu jego domownicy czuli się bezpiecznie i komfortowo!

4 komentarze :

 1. Ciekawe te domki :) Dobrze, że stawia się na oszczędzanie energii. Szkoda, że tak późno :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Ważnym aspektem w domu jest oświetlenie a jest często pomijane przez gospodarzy ; )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oświetlenie, wybór żarówek czy zakup żyrandoli to bardzo trudny temat. Ale tak, budując dom czy urządząj mieszkanie skupiamy się chyba bardziej na innych elementach. A potem wychodzą brzydkie zdjęcia ;)

   Usuń

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes