Spotkajmy się w Łodzi vol. IV - relacja ze spotkania blogerów

To spotkanie zapamiętam na długo, a to wszystko za sprawą poruszających warsztatów Eweliny i Doroty z Pracowni Pozytywka, na których było bardzo emocjonalnie. To było potrzebne, dziewczyny otworzyły mi oczy na kilka spraw dotyczących mojego podejścia do dzieci. Zresztą całe spotkanie było fantastyczne, zapraszam na relację.


Spotkanie po raz czwarty odbyło się 24.02.2018 w pięknym miejscu- w restauracji Tubajka. Jeśli kiedyś będziecie w Łodzi, warto się tam zatrzymać na kawę, pyszną tartę i spacer po parku! Spotkanie zorganizowały dwie fajne babki, Sylwia z bloga Zadbana Mama i Paulina z bloga LadyMami. Dziękuję wam, za to że mogłam kolejny raz pojechać do Łodzi, spotkać się z wami i nauczyć czegoś nowego! Jesteście wspaniałe!
Na spotkanie pojechałyśmy z Martą z bloga Pewna Mama, dotarłyśmy na miejsce lekko spóźnione. Jednak musiałam załatwić pewną sprawę przed spotkaniem, która się lekko przedłużyła. Chyba dużo nie przegapiłyśmy, co bardzo mnie cieszy. Spotkanie zaczęło się pozytywnymi warsztatami.

POZYTYWNA DYSCYPLINA 

Ewelina i Dorota na co dzień zajmują się Pracownią Pozytywka - prowadzą warsztaty dla rodziców i nauczycieli na temat pozytywnej dyscypliny w rodzicielstwie. Podczas warsztatów dziewczyny podzieliły nas na dwie grupy i przydzieliły zadania. Ćwiczenia nie tylko we mnie, wzbudziły silne emocje i poczucie winy. To było mi potrzebne, bo na co dzień nie zauważam pewnych rzeczy. Teraz mogę naprawić to co do tej pory robiłam źle! Dziękuję raz jeszcze! Mam nadzieję, że spotkamy się niebawem kolejny raz z Eweliną i Dorotą :)


NIE ŚPIMY, ĆWIERKAMY

Po przerwie na lunch, plotki i kawę kolejną prezentację poprowadziła dla nas Agata Krypczyk z bloga AgataPisze. Agata opowiedziała nam czemu warto założyć konto na twitterze, kogo warto obserwować, jak rozmawiać z ludźmi, jak założyć tam konto. Do tej pory myślałam, że twitter jest tylko dla dziennikarzy i polityków, ale już wiem, że tak nie jest! Założyłam konto, ale na razie mało ćwierkam. Muszę się jeszcze podszkolić!
Uwielbiam takie spotkania. Wiecie czemu? Bo mogę wyjść z domu, to po pierwsze, ale przede wszystkim dlatego, że mam wtedy możliwość poznać kogoś fajnego, kto na co dzień mieszka setki km ode mnie. No i przede wszystkim dlatego, że lubię dobre towarzystwo! To spotkanie zapamiętam na długo. Mam nadzieję, że z niektórymi blogerkami spotkamy się jeszcze nie raz, a być może już niedługo w naszych okolicach. Zdradzę wam, że myślimy intensywnie nad kolejnym spotkaniem z Martą. Więc może wtedy się zobaczymy ;) 

Podczas spotkania otrzymałyśmy dużo miłych upominków od partnerów spotkania. Bardzo dziękuję! 

Spotkajmy się w Łodzi vol. IV - relacja ze spotkania blogerów

Organizatorki:

 Sylwia www.zadbana-mama.com.pl

 Paulina www.ladymami.pl

Uczestniczki:

Wiola www.mama-bloguje.com

Marta www.mamawbiegu.pl

Gosia www.jaskoweklimaty.pl

Marta www.pewnamama.pl

Nadine www.macierzynstworaz.pl

Blanka www.madameblania.pl

Aleksandra www.kobieca-mama.pl

Marta www.tosinkowo.pl

Monika www.zresetowani.pl

Aneta i Krzysztof www.naszadrogado.pl

Paulina www.pozeramstrony.pl

Mirka www.farma-zony.blogspot.com

Daria www.zaraz-wracam.pl

Iza www.szczyptaomnie.blogspot.com

Magda www.przyjemnezpozytecznym.pl

Iga www.zonaelektryka.pl

Anna www.swiattoli.blogspot.com

Magda www.zwyklamatka.pl

* Dziękuję za użyczenie zdjęć Paulinie - ladymami.pl; Wioli - mama-bloguje.com; oraz Magdzie z bloga zwykla-matka.pl :)2 komentarze :

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes