CZAS Z DZIECKIEM - POMYSŁ NA WSPÓLNĄ, KREATYWNĄ ZABAWĘ

Odkąd Ania poszła do przedszkola, doceniamy każdą chwilę spędzoną razem. Wcześniej też tak było, jednak teraz odczuwamy to inaczej. W każdej zabawie znajdujemy coś pozytywnego dla nas wszystkich. Dzisiaj chcemy podsunąć wam, fajny pomysł na spędzanie czasu z dzieckiem. Poczytajcie!

MAGIA KOLOROWANIAKolorowanie ma moc. Wiecie jaką? Moc spędzania czasu z dzieckiem. My rodzice, wiemy, że w dzisiejszym świecie, tego czasu nie mamy zbyt dużo. "Nie teraz"; "za chwilę"; "zaraz do Ciebie przyjdę" - znasz te zdania? Czas je zmienić! Dzisiaj podsuwam Ci pomysł jak to zrobić!


CZAS Z DZIECKIEM - POMYSŁ NA WSPÓLNĄ, KREATYWNĄ ZABAWĘRODZINNE KOLOROWANIE

Kolorowanka? I to ma być ten super pomysł? Dobre sobie. - może tak o tym pomyślisz. Jednak nawet zwykła kolorowanka, dzięki tobie może stać się "niezwykła". Dlatego, że wśród codzienności, powielania tych samych zadań, dasz dziecku siebie, swój czas. Kolorując, możecie opowiadać o tym, jak spędziliście dzisiejszy dzień, możesz opowiedzieć dziecku o swoim dzieciństwie. Może o tym, że ty także lubiłeś kolorować. Albo pomilczycie razem. RAZEM - pamiętasz, kiedy coś zrobiliście wspólnie? Z twojej inicjatywy? No właśnie! Dlatego dziś, chcę tobie dać pomysł na wspólny czas z dzieckiem. Ono to zapamięta, a ty sprawisz, że monotonny dzień stanie się lepszy i niezapomniany.

Nie wierzycie? Sprawdźcie sami, do czego was dzisiaj ogromnie zachęcamy. :)

CZAS Z DZIECKIEM - POMYSŁ NA WSPÓLNĄ, KREATYWNĄ ZABAWĘ


Co potrzebujemy?

- kredki, flamastry lub farby  - w zależności od tego, czym dziecko lubi kolorować
- kolorowanka - możesz kupić gotową, wydrukować, albo samodzielnie narysować szablon, który wspólnie pomalujecie.
- czas tylko dla dziecka - bez smartfonu, tabletu, komputera, pracy wziętej do domu, a przede wszystkim bez pośpiechu i z poczuciem humoru!

Nam tym razem wspólne chwile umilało "Rodzinne kolorowanie" od wydawnictwa AMEET.
Przyznam się, że mi samej te kolorowanki bardzo się podobają. Mają różnorodne postacie z bajek Disneya, ciekawe kształty i bardzo fajne tła! Disney sprawia, że różnica wieku między rodzicem a dzieckiem na jakiś czas przestaje istnieć, a otaczający nas świat jest taki kolorowy!

CZAS Z DZIECKIEM - POMYSŁ NA WSPÓLNĄ, KREATYWNĄ ZABAWĘ


CZAS Z DZIECKIEM - POMYSŁ NA WSPÓLNĄ, KREATYWNĄ ZABAWĘ

CZAS Z DZIECKIEM - POMYSŁ NA WSPÓLNĄ, KREATYWNĄ ZABAWĘ

*Wpis powstał przy współpracy z wydawnictwem AMEET. 

4 komentarze :

 1. Super. ;) Kolorowanki to jest to, rzeczywiście fajny pomysł, by wybrać taką z gotowym tłem. No i nie są takie banalne, jak widać.
  Nowy kolorek włosów? Rewelacja!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My, bardzo lubimy kolorowanki. Takie tła, mogą jeszcze bardziej zainteresować dziecko.
   Kolor włosów, jeszcze nie jest taki jakbym chciała. Dziękuję :)

   Usuń
 2. A jak się udała impreza urodzinowa męża? Chętnie bym przeczytała jakąś dłuższą relację, coby się zainspirować. ;)
  Studiuję dziennikarstwo, chyba tak jak Ty, więc pozwolę sobie zapytać: jaki miałaś temat pracy licencjackiej i ile Ci ona objętościowo zajęła? Trudna była obrona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można powiedzieć, że moje plany legły w gruzach. Przynajmniej w połowie. Był tort w gronie rodzinnym. Główny prezent będzie pokazany na blogu, ale dopiero na wiosnę. Jest uzależniony od warunków pogodowych. Zimą nie ma takiej frajdy (podobno).
   Studiów nie dokończyłam, także niewiele pomogę w temacie pracy.

   Usuń

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes