II Spotkanie Świadomych Blogerek - czy warto było jechać?

Należę do osób, które lubią długo spać. Najlepiej aby sen trwał nieprzerwanie w błogiej ciszy całą noc. Moje dzieciaki łaskawie do tego podchodzą, bo od ukończenia 3mcy jedno i drugie przesypia całe noce. Jednak czasami jest tak, że trzeba wstać wcześniej. Tak było 25go listopada. Zachciało mi się pojechać pociągiem do Bydgoszczy! Czy warto było jechać?

Warto! Nawet więcej niż warto. Nie wyobrażam sobie, aby mogło mnie tam nie być. W fajnym miejscu, a dokładnie w ciekawym Centrum Tańca Siwka w Bydgoszczy z inicjatywy Izabeli Kornet odbyła się druga edycja Spotkania Świadomych Blogerek.  W pierwszym spotkaniu nie brałam udziału, przegapiłam zapisy, ale teraz się udało. Cieszę się ogromnie, bo Izę chciałam poznać osobiście. Ma w sobie tyle energii do działania! Iza chylę czoła, bardzo fajnie zorganizowałaś to spotkanie. Mam nadzieję, że kolejna edycja w przygotowaniu ;) Spotkanie uwieczniły na fotografiach dwie kobiety - Studio Ninutki oraz Lady Amarena Photography.

Spotkanie to nie tylko kawa i plotki, to przede wszystkim zdobywanie wiedzy i inspiracji, albo motywacji. Dzięki czterem fantastycznym kobietom, to spotkanie zostanie w mojej pamięci na długo.

Pola Sobczyk z BrandAssist opowiedziała nam o outsourcingu, oddelegowywaniu zadań a także opowiedziała nam czym zajmuję się Wirtualna Asystentka.


II Spotkanie Świadomych Blogerek - czy warto było jechać?

Anna Maria Wiśniewska opowiedziała nam o kreowaniu swojego wizerunku w social mediach, tak aby inni postrzegali nas jako ekspertów w danej dziedzinie. Ania jest autorką Workbooka Twój wizerunek w social media, który ukaże się niebawem. Już wiem, co chce dostać na dzień kobiet ;)

II Spotkanie Świadomych Blogerek - czy warto było jechać?Aleksandra Radomska  jest autorką "Notesu Wilczycy", oraz pomysłodawczynią "Ścieżki Wilczycy". Ola na spotkaniu przeprowadziła zadanie, dzięki któremu mogłyśmy zajrzeć w głąb siebie.

II Spotkanie Świadomych Blogerek - czy warto było jechać?


Sylwia Ciszyńska jest właścicielką pracowni "Czarny Kapelusz- Pracownia Kreatywna". Podczas spotkania każda uczestniczka mogła uszyć pachnącą saszetkę, z pomocą Sylwii. Ja wybrałam zapach lawendy.


II Spotkanie Świadomych Blogerek - czy warto było jechać?


Podczas spotkania, wszak byliśmy w centrum tańca, o taneczne chwile zadbała Pani Karolina z Centrum Tańca Siwka. Pani Karolina pokazała nam kilka prostych kroków tanecznych między innymi salsy czy rock and rolla. Było super!

II Spotkanie Świadomych Blogerek - czy warto było jechać?


Najważniejszym celem spotkania, były licytacje i zbiórka funduszy dla Schroniska Tara. Udało nam się zebrać 1615zł!!! Zwierzaki zawsze potrzebują naszej pomocy. Ja wylicytowałam piękną bluzę, którą uszyła uczestniczka spotkania - Nadine

II Spotkanie Świadomych Blogerek - czy warto było jechać?


Partnerzy spotkaniaUczestniczki II Spotkania Świadomych Blogerek 

II Spotkanie Świadomych Blogerek - czy warto było jechać?Bardzo się cieszę, że mogłam z Wami być! 
Druga część relacji za kilka dni :)Prześlij komentarz

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes