KSIĄŻKOWI PRZYJACIELE + KONKURS

Kaczor Donald, Król Lew, Piękna i Bestia to książkowi przyjaciele naszego dziecka. Gdy dojdą do tego piękne, kolorowe obrazki i rymowanki, powstają całkiem ciekawe dziecięce publikacje. Zresztą zobaczcie sami!
ELEMENTARZ 2-LATKA

Elementarz 2-latka to nowość na półce z książkami Wydawnictwa Ameet. Książka ta pomaga małym dzieciom poznać to co ich otacza. Ma kolorowe, przykuwające wzrok rysunki. Jest w twardej oprawie, fajnie się ją czyta. Bardzo mi się podoba, iż każda strona jest zróżnicowana. W tej książce dziecko może zobaczyć zwierzęta, nazwać swoje uczucia, a także dowiedzieć się czym możemy podróżować.

KSIĄŻKOWI PRZYJACIELE + KONKURS

KSIĄŻKOWI PRZYJACIELE + KONKURS


BAWIMY SIĘ

Kolejną książką, o jakiej dzisiaj opowiem są "Wierszyki 2-latka. Bawimy się".
Każde dziecko lubi się bawić, prawda? W tej książce są chyba najfajniejsze wierszyki, bardzo Ani się spodobały. Przeglądając kolorowe karty, co chwilę wymyślała swoje wierszyki do rysunków, które właśnie widziała.  To także super pomysł na wspólną zabawę. Postacie z bajek, na pewno przykują uwagę dziecka. Czytanie tej książeczki będzie jeszcze ciekawsze!

KSIĄŻKOWI PRZYJACIELE + KONKURS

KSIĄŻKOWI PRZYJACIELE + KONKURS


WOKÓŁ NAS

"Wierszyki 2-latka. Wokół nas" - to kolejna nowość wydawnictwa Ameet. Bardzo fajna publikacja, którą można połączyć z dwoma pozostałymi książkami z tej serii. W tej książce możemy wybrać się przed dom, do miasta, do wesołego miasteczka, do parku albo pojechać na wieś. Wszystko ozdobione obrazkami, i wierszykami. Wierszyki są doskonałym sposobem, na naukę zapamiętywania u najmłodszych dzieci.

KSIĄŻKOWI PRZYJACIELE + KONKURS

KSIĄŻKOWI PRZYJACIELE + KONKURS


Jeżeli doczytaliście do końca, wraz z Wydawnictwem Ameet mamy dla Was KONKURS :)

ZASADY:

1. Organizatorem konkursu jest Kobieca Mama.
2. Sponsorem nagrody jest Wydawnictwo Ameet.
3. Wygrywa jedna osoba.
4. Nagrodą jest zestaw dwóch książek dla dziecka (przeznaczenie wiekowe 12mcy - 3 lata)
5. Pytanie konkursowe: Jaka jest Twoja ulubiona zabawa z dzieckiem?
6. Odpowiedź zostaw w komentarzu pod tym postem na blogu.
7. Konkurs trwa od 02.10 do 09.10.2017 do 23:59. Wyniki zostaną opublikowane na blogu w ciągu dwóch dni po zakończeniu konkursu.
8. Wysyłka na terenie Polski. Zwycięzca nie ponosi kosztów przesyłki.
9. Będziemy szczęśliwi, jeśli polubicie nas na fb i udostępnicie grafikę konkursową.


WYNIKI KONKURSU

Pani Joanna Buss z wydawnictwa Ameet wylosowała zwycięzcę konkursu!
Książki wędrują do Pani Bogny S.

Gratulujemy!

Pani Bogna, proszona jest o kontakt mailowy - kobiecamama@op.pl celem podania adresu do wysyłki książek w ciągu dwóch dni.

KSIĄŻKOWI PRZYJACIELE + KONKURS7 komentarzy :

 1. Bardzo lubię z synkiem chodzić na spacery. Syn dopiero zaczyna chodzić, jeszcze mu to nie idzie dobrze, ale cieszy mnie jego każdy samodzielny krok. To z jaką ciekawością odkrywa świat. Trzymanie go za rączkę sprawia mi dużo radości.

  OdpowiedzUsuń
 2. O tej porze roku gdy za oknem plucha w ruch idzie plastelina, ciastolina, piankolina i inne masy dzięki którym można zająć rączki małego Szkraba. Ja przeważnie tworzę zwierzątka, a Dawid plandeki na autka 😉 Często też robi ulubione linowe kluseczki (czyli leniwe). Kroi, układa w garnku, gotuje na swojej kuchence, a potem nas nimi częstuje 😉

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja ulubiona zabawa to zabawy masami. Zawsze staramy się wymyślić lub wyszperac pomysł an nowa masę. Robiliśmy już piankolinę z pianki do golenia i mąki, wszlkie plasteliny i piaski kinetyczne już przerobiliśmy. Wczoraj na warsztat poszła masa solna. Pry tych zabawach synek ćwiczy wyobrażnię, koordynację ręka oko i masę smiechu ma przy tym. Tworzy nowe postacie, koty psy i dinozaury. Zabawa masami zawsze dostarcza nam masy smiechu nawet jesli potem już mi nie do smiechu gdy musze to posprzatać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Razem z córeczką uwielbiamy bardzo lubimy tańczyć. Kiedy tylko na chwilę usiądę, zaraz stawia mnie fo pionu hasłem: "Mama nie siadać. Tańczyć!" Uwielbiam patrzeć, jak pięknie rytmicznie się porusza i tworzy swoje pierwsze choreografię. A ma dopiero dwa latka. Ostatnio jej ulubioną zabawą jest robienie drużyny krasnoludków z kasztanów i żołędzi. Do roli Królewny Śnieżki przeznaczyła laleczkę Maszę (tę od niedźwiedzia) :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem mamą dwuletniego maluszka i każda chwila spędzona z nim jest dla mnie bezcenna.Wspólne zabawy ,czytanie książeczek,układanie puzzli ,codzienne spacery-wspólne odkrywania świata-te chwile bycia razem z dzieckiem są naprawdę fantastyczne.ulubionych zabaw mamy mnóstwo ,a oto one:
  Bawiąc się wraz z synkiem czas spędzamy wspaniale
  i się razem nie nudzimy z mym Maluchem wcale!
  Co robimy - z plasteliny zwierzątka lepimy,
  rysujemy śmieszne stworki w teatr się bawimy.
  Puzzle układamy ,czytamy książeczki ,
  wiersze rymowanki i śliczne bajeczki.
  Klocki kolorowe razem układamy,w gry planszowe gramy
  i się z mym Maluchem często przytulamy!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie dziękujemy wraz z synkiem ,ogromnie się cieszymy ,bo Nagroda Wspaniała-wspólne czytanie książeczek z Wydawnictwa Ammet z pięknymi ilustracjami sprawi nam wielką przyjemność.Składamy też podziękowania dla Sponsora Konkursu .
  Dane do wysyłki już wysłałam na Pani adres mailowy.

  OdpowiedzUsuń

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes