DRUKOWANE WSPOMNIENIA - RECENZJA FOTOKSIĄŻKI OD SAAL DIGITAL

Wspomnienia są bardzo ważne, to wie chyba każdy. Jedne są dobre i magiczne, o drugich chcemy jak najszybciej zapomnieć. Te piękne prawie zawsze utrwalamy na zdjęciu. W dobie laptopów, tabletów, smartfonów - najwięcej zdjęć zostaje właśnie tam - w elektronicznym albumie. Co zrobić, kiedy jednak kartę pamięci szlag trafi? Najlepiej je wywołać!

FOTOKSIĄŻKA OD SAAL DIGITAL

W ostatnim czasie, o Saal Digital coraz głośniej. Prawie na każdym blogu znajdziecie recenzję ich produktu. W sumie to się nie dziwię - bo fotoksiążka, którą mogłam przetestować dzięki uczestnictwu w spotkaniu blogerek, które już w następną sobotę - Spotkajmy się w Łodzi III, jest bardzo dobrze wykonana.


ZDJĘCIOWY DYLEMAT

Jeżeli macie tak, że nie możecie się zdecydować na wybór zdjęć, które pójdą do wywołania - witajcie w klubie! Też tak mam. Nad projektem tej książki, spędziłam prawie cały wieczór. Wybór co prawda, miałam ułatwiony, bo w książce zostały umieszczone zdjęcia z Chrztu Jakuba. Jednak i tak, miałam spory dylemat. Koniec końców, wszystko dobrze się skończyło, projekt wysłałam do druku (dokładnie tydzień temu w niedzielę) i czekałam na kuriera. Moje zdziwienie we wtorek było ogromne, kiedy kurier wręczył mi książkę. Realizację fotoksiążki - oceniam na szóstkę z plusem ;)
Bardzo szybko i bardzo ładnie.  Jesteśmy z niej zadowoleni.MAŁY KWADRACIK A TYLE RADOŚCI

Z całej oferty dostępnej na stronie http://www.saal-digital.pl/ wybraliśmy fotoksiążkę w kwadracie o wymiarach 28 x 28, w twardej oprawie, na błyszczącym papierze.  Wywołanie wydarze z naszego życia, jest bardzo fajne. Jeszcze fajniejszy jest powrót do tych wydarzeń, które wraz z upływem czasu mogą się w naszej głowie "pogubić", a wywołane są zawsze pod ręką, i cieszą nasze oczy.MAMY KUPON DLA CIEBIE

Jeżeli chcecie wydrukować swoje wspomnienia (do czego serdecznie zachęcam) razem z Saal Digital, mamy dla Was kupon rabatowy o wartości 100 złotych na realizację wybranego zamówienia.
Zapraszam do skorzystania!

DRUKOWANE WSPOMNIENIA - RECENZJA FOTOKSIĄŻKI OD SAAL DIGITAL

Prześlij komentarz

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes