MAŁY, MAŁY SMYK - RECENZJA KSIĄŻKI

Taki mały smyk, śpi właśnie w pokoju obok. Pilnuje go tatuś. Skończył już 10 miesięcy. Wczoraj zrobił swoje pierwsze nieśmiałe kroczki przy łóżku. O małym smyku, jest pewna książeczka, z pięknymi ilustracjami. Zapraszam do nas, bo zimno za oknem!  


MAŁY, MAŁY SMYK


Małe smyki lubią pić kaszkę. Też zauważyłeś, że kaszka bardzo szybko znika z butelki? Ja tak! :) Maluchy, lubią też wkładać rączki do miski z obiadem, przy czym nie mogą wyjść z tego zupełnie "czyste".  Ot, uroki macierzyństwa - raz, dwa i sterta małych ubranek gotowa do prania.

MAŁY, MAŁY SMYK - RECENZJA KSIĄŻKI


DUŻE LITERY, CIEKAWE OBRAZKI


Książka "Mały, mały smyk" którą otrzymaliśmy od wydawnictwa ZAKAMARKI to książka dla tych najmniejszych dzieci. Pisana wierszem, z dużymi literami, ozdobiona pięknymi ilustracjami, jest ciekawym pomysłem na prezent dla małych brzdąców. Kuba lubi oglądać swoje książki, śmieje się przy tym bardzo głośno. Czytanie wtedy jest przy tym utrudnionym zadaniem, zwłaszcza kiedy nasz mały smyk siedzi na kolanach.

MAŁY, MAŁY SMYK - RECENZJA KSIĄŻKICIEKAWY ŚWIAT DZIECKA


Książeczka "Mały, mały smyk" Lotty Olson, ilustrowanej przez Charlotte Ramel należy do serii CO WOKOŁO. W ciekawy sposób, przedstawia nam niezwykły świat malutkich dzieci.
Polecam książkę każdemu, kto ma w pobliżu niemowlaki :)

MAŁY, MAŁY SMYK - RECENZJA KSIĄŻKI


Książeczkę znajdziecie na stronie wydawnictwa tutaj.


4 komentarze :

 1. Książeczka prezentuje się bardzo fajnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest bardzo fajna, i kolorowa. Przykuwa uwagę najmniejszych dzieci, a to bardzo ważne.

   Usuń
 2. mojemu małemu smykowi na pewno by sie spodobała ta publikacja

  OdpowiedzUsuń

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes