3 sprawdzone pomysły na prezent z okazji chrzcin

Już niedługo Jakub będzie miał swój ważny dzień. Będzie „gwiazdą” uroczystości, rozchwytywany przez gości. Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami pomysłami na prezent na chrzest. Przygotowałam dla Was trzy propozycje.Propozycja numer 1

Lubię dawać praktyczne prezenty na takie uroczystości. Tak, żeby maluszek jak podrośnie miał pamiątkę na lata. Na pierwszym miejscu jest złoty łańcuszek. Oczywiście taki prezent mogą dać rodzice chrzestni, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby łańcuszek dała ciocia czy wujek.

Propozycja numer 2
3 sprawdzone pomysły na prezent z okazji chrzcin

Dzisiaj prawie każda uroczystość zostaje uwidoczniona albo na filmie albo na zdjęciach. Dlatego fajnym prezentem mogą być albumy na zdjęcia. Albumy na zdjęcia możemy podarować z indywidualną dedykacją, czy to zrobioną samodzielnie czy za pomocą grawera. Mi osobiście, podobają się dedykacje grawerowane.

Propozycja numer 3
3 sprawdzone pomysły na prezent z okazji chrzcin

Kolejnym fajnym pomysłem jest obrazek z dedykacją. Taka pamiątka przetrwa długie lata, a co najważniejsze dzięki dedykacji maluszek za kilka lat będzie wiedział od kogo go dostał. Ania piękny obrazek dostała od chrzestnego, zajmuje honorowe miejsce na półce w jej pokoju.

Takich pomysłów jest mnóstwo, jedną najbardziej cenną rzeczą jaką możemy dać małemu człowiekowi jest nasz czas, nasza miłość i przytulenie. Bo nawet najlepszy prezent nie zastąpi nam bliskości.

Prześlij komentarz

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes