zatrzymać czas

...chciałabym. Ale raczej nikt nie wymyślił, specjalnej maszynerii żeby zatrzymać czas. A czas pędzi i pędzi...
Chciałabym stanąć z boku, i zatrzymać czas, zatrzymać te wspomnienia, które powoli się zacierają w głowie. Odpocząć, spojrzeć na to wszystko z boku, przemyśleć kilka spraw. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Odkąd zostałam mamą, po raz drugi doceniam każdą chwilę podwójnie. Inaczej patrzę na to co mnie otacza wokół. Zrobiłam się chyba bardziej sentymentalna niż dotychczas. Są takie chwile, kiedy jak maluchy śpią, zakradam się po cichu do pokoju Ani, siadam na pufie i patrzę na nią, tak po prostu napawam się jej spokojnym snem. Wy też tak macie? ;)
Kuba śpi w naszym pokoju, więc podglądam go praktycznie non stop i ciągle mi mało ;) Za kilka miesięcy oczywiście, nasza sypialnia będzie tylko nasza, a dzieciaki będą miały wspólny pokój.
Oj tak marzy mi się większy dom, ale z drugiej strony na głowę mi nie leci, a że myszki buszują na strychu i czasem je słychać - cóż, mogą być póki mi po kuchni nie biegają! ;) 
Piszę ten post, korzystając z drzemki młodego. Chwilowo chodzę nieogarnięta, i dlatego mało mnie na blogu - staram się pisać dla Was więcej na fb i wrzucać co chwila zdjęcia na instagram - tam też możecie nas odwiedzać, będzie nam bardzo miło. Ten sezon zimowy, bardzo mi się nie podoba. Dzieciaki pokasłują i kichają, małżonek na antybiotyku od kilku dni, a ja walczę z zatokami. Ja chce już wiosnę!

Ale pociesza mnie fakt, że w lipcu wyjeżdżamy na wakacje, tym razem już we czwórkę;) Już się doczekać nie mogę;)
Trzymajcie za mnie kciuki, bo czekam na maila z dziekanatu w sprawie mojego powrotu na studia;) Czas wziąć pewne sprawy w swoje ręce, i zamknąć pewien rozdział w moim życiu, który jest przez moje lenistwo jeszcze nie dokończony;) Także jak dobrze pójdzie za kilka dni ponownie będę "studentką" ;)

Dzieci rosną, my też rośniemy, warto więc zadbać o przyszłość, bo wiecznie w domu siedzieć nie mogę, a na starość nikt za darmo mi nic nie da ;)


zatrzymać czas... chciałabym, ale nie mogę... Ale mogę zrobić coś, by ten czas, który nas otacza zamienić w coś niezwykłego! Do roboty! ;)
Prześlij komentarz

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes