26 i co dalej?


Dzisiaj jest dzień, który bardzo lubię – swoje urodziny. Które? Przyszłam na świat w 1990 roku... Dziś nie ma szampana (w ciąży nie można) ale za to wieczorem będzie coś słodkiego...
Dalej są plany, marzenia... Plany są po to by je dobrze zrealizować, marzenia są po to aby sięgać do ich spełnienia. Dzisiaj jest dzień zdecydowanie na moje przemyślenia.
Takie smętne myśli przy kawie kończąc na zmywaniu naczyń...

Mając dwadzieścia sześć lat myślę sobie, że przeżyłam w swoim życiu bardzo dużo. Ostatni rok (25ty rok) nie był dla mnie łaskawy, ale nikt nie powiedział, że zawsze będzie kolorowo, prawda? Daliśmy radę i teraz jest już lepiej.
W ciągu kilku najbliższych lat chcę spełnić moje marzenia: mieć Was tutaj jak najwięcej, wychować dzieci, podjąć pracę, która pozwoli mi cieszyć się macierzyństwem i być blisko kiedy moi bliscy będą mnie potrzebowali, być kobietą silną i zdrową, i wygrać w totka aby móc bez przeszkód wybudować nowy dom!

Jakie mam plany dotyczące tego bloga?

Wielkie! I powoli, małymi kroczkami je spełniam. Jednym z nich jest zbudowanie Klubu Kobiecej Mamy, klubu dla mam blogerek z cyklicznymi spotkaniami. Ale o tym opowiem Wam kilka słów więcej już niedługo. Dziś trzymajcie za mnie kciuki!
Po drugie częstsze pisanie, i pilnowanie żebyście nie nudzili się u nas jak mopsy ;)


Mamą po raz drugi

Jak wiecie, jestem w ciąży. Tym razem urodzi nam się chłopiec!!! Pękam z radości. Brzuszek duży, termin na 6 listopada. Dziś robiłam pierwsze pranie małych ubranek. Ubrania Ani wydają mi się przy nich takie gigantyczne! Jak będzie po porodzie? Jak ogarnę dwoje dzieci, dom, bloga, spełnianie marzeń? Jedno wiem na pewno – będzie dobrze! Innej opcji nie rozważam.


Życzenia urodzinowe

W dniu moich 26. urodzin życzę sobie zdrowia, szybkiego porodu, sukcesów na linii zawodowej, powrotu na studia jak tylko mały podrośnie, ciągłego poznawania ciekawych ludzi, otworzenia swojej firmy po raz drugi. Życzcie mi tego samego i wytrwałości w dążeniu do celów;)


Pozdrawiam,

Kobieca Mama

Prześlij komentarz

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes