Nowy pokój Ani


Myśląc nad nowym wyglądem pokoju Ani, miałam na uwadze dużo miejsca na ubranka i zabawki, ale też nie tylko. Długo szukaliśmy odpowiednich mebli, które spełniały by te dwie role, a przede wszystkim ładnie by się komponowały w pokoju. Po namyśle wybraliśmy odpowiedni regał, sprawdźcie jaki!
Jako, że za kilka tygodni nasza rodzinka powiększy się o nową osobę, zależało mi na dużej szafie. Przeglądając strony w internecie z meblami dla dzieci, natknęłam się na narożną szafę w sklepie abra-meble.pl z kolekcji Milo. Bardzo mi się spodobała, dlatego postanowiliśmy ją obejrzeć w sklepie. Po obejrzeniu podobnego regału, zdecydowaliśmy się na skompletowanie zamówienia, a potem trzeba było kilka dni poczekać na dostawę mebli;) Poszło to bardzo szybko, i Romek mógł go już poskładać. Mąż stwierdził, że producent powinien wziąć przykład z Ikei i stworzyć bardziej czytelną instrukcję montażu, no ale przecież wszystkiego mieć nie można, prawda? ;)
Także nowy pokój Ani od jakiegoś czasu jest w pełni gotowy, może nie wygląda jeszcze tak jakbym chciała, ale zdecydowanie wolę taki wystój niż był poprzednio;)
Kiedy zagości w nim łóżeczko dla maluszka, zrobi się inaczej, bo namiot będzie musiał zostać złożony i poczekać do następnego lata i zabawy na dworze, ale najważniejsze, że dzieciaki będą miały swój kącik. O rozbudowaniu domu, albo postawieniu nowego pomyślimy za kilka lat ;)

Zapraszam Was na małą wycieczkę po pokoju Ani.Regał - Abra Meble
Stolik - Ikea
Łóżko - Ikea (wersja pierwotna w kolorze czerwonym, została przez nas pomalowana na zielono)
Dywan - Mrówka

2 komentarze :

  1. Kiedyś taki sam kolor miał nasz pokój dziecięcy, bardzo męczący na dłuższą metę ;) Odkąd pomalowaliśmy na jasno, już więcej nie wrócimy do tak intensywnych kolorów w niewielkiej przestrzeni. No i ja bym wywaliła telewizor, dziecku niepotrzebny

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja nie lubię zbyt jasnych kolorów. Jak się nam kolor znudzi, będzie inny;) Żadna farba nie jest wieczna:) Telewizora nie wyrzucimy, każdy na ten temat ma swoje zdanie. Ale bez obaw, nie gra non stop ;)

      Usuń

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes