Szkolenie blogerów

W miniony piątek wsiadłam w pociąg i pojechałam sobie do Wawy, a co mi tam daleko nie mam. A że nie spędziłam tego dnia bezproduktywnie i czegoś się nauczyłam, nie żałuję! Wspólnie z innymi blogerkami miałyśmy możliwość wzięcia udziału w 4. edycji szkolenia dla blogerów w domu mediowym ZenithOptimedia.
Szkolenie składało się z czterech bloków tematycznych - współpraca agencji z blogerami, google analytics, facebook, podstawy seo. Jako, iż o seo nie mam jeszcze bardzo rozbudowanej wiedzy, i chętnie słucham porad dotyczących współpracy skusiłam się i zapisałam się na to szkolenie.
Teraz wiem więcej, i powoli będę tą wiedzę stosowała.

Myślę, że takie szkolenia są bardzo pomocne dla blogerów, nie tylko tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z blogowaniem - dla tych bardziej doświadczonych, na pewno znajdzie się kilka zagadnień i odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Szkolenie było świetne, i tu należą się ukłony agencji Perfomics- bardzo dobra robota, czekam na kolejne edycje. Organizatorce - Ani bardzo dziękuję za zaproszenie i świetną organizacje szkolenia. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę mogła wziąć udział w podobnych szkoleniach - bo dobrej wiedzy nigdy za wiele!

Poniżej krótka fotorelacja ze spotkania:

Prześlij komentarz

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes