3 pomysły na prezenty na chrzciny


Nigdy nie byłam dobra, jeżeli chodzi o wybór prezentów na różne okazje. Jednak po jakimś czasie prezenty kupione przeze mnie są bardziej przemyślane, praktyczne i co najważniejsze cieszą obdarowanego przez długi czas - bo myślę, że na tym polega dawanie prezentów.

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić 3 pomysły na prezenty na chrzciny. Wybierając odpowiedni prezent dla dziecka warto kierować się tym, żeby prezent był starannie wykonany, był praktyczny i przede wszystkim był pamiątką z tego wydarzenia na długie lata.


SESJA ZDJĘCIOWA

1. Maluszek nie będzie pamiętał o tym dniu, dlatego świetnym pomysłem jest zorganizowanie profesjonalnej sesji zdjęciowej. Sesja może być wykonana podczas mszy, uroczystego obiadu czy też w pięknym parku. Mi osobiście bardzo podobają się takie pamiątki, gdzie na zdjęciu można uchwycić wspomnienia.OBRAZEK, ZAWIESZKA, BRANSOLETKA Z GRAWEREM

3 pomysły na prezenty na chrzciny
źródło: klik

2.Nasze pomysły na prezenty na chrzciny powinny być przemyślane. Spersonalizowanym pomysłem na taki prezent będzie obrazek z grawerem - piękna pamiątka np. od rodziców chrzestnych, z wygrawerowaną dedykacją na drugiej stronie obrazka. Dla dziewczynki również fajnym pomysłem może okazać się bransoletka z wygrawerowanym imieniem i datą chrztu albo datą urodzenia, natomiast dla chłopca możemy kupić złoty łańcuszek z zawieszką z wygrawerowanym imieniem.FOTOKSIĄŻKA


3 pomysły na prezenty na chrzciny
archiwum prywatne


3. Kolejnym pomysłem, który sprawdzi się nie tylko z okazji chrztu jest fotoksiążka. Jeżeli dziecko ma kilka miesięcy, możemy poprosić jego rodziców albo sami możemy zrobić kilka fajnych zdjęć i uwiecznić je w pięknej fotoksiążce. Niezbyt trudne zadanie a pamiątka pozostanie na długie lata.Jakie są Wasze pomysły na prezent na chrzciny?


Pozdrawiam,
Kobieca Mama


4 komentarze :

Instagram

Copyright © Kobiecy blog parentingowy | kobieca-mama.pl. Designed by OddThemes